Pro odběratele

Hledáme nové odběratele v Jihočeském a ve Středočeském kraji a v Praze. Nabízíme individuální přístup a pomoc s propagací. Nepožadujeme žádné minimální odběry a pečeme a zavážíme i v sobotu.

Jsme rodinnou firmou a ze zkušeností víme, že se naše výrobky nejlépe prodávají v obchodech, kde má prodavač čas a chuť komunikovat se zákazníkem. Lidé se pro náš chleba a další výrobky pravidelně vracejí.

Našim odběratelům poskytujeme bohatý zákaznický servis.

Kromě Zlivického chleba prodáváme poctivé pečivo, vynikající koláče a další produkty. Zákazníci se pro naše zboží pravidelně vracejí. Připravujeme nové výrobky, abychom drželi krok s chutí každého zákazníka.

Marketingově propagujeme svoje výrobky a značku Pekárna Zlivice, která je registrovanou obchodní známkou. Účastníme se akcí typu Hobby či Země Živitelka, kdy pořádáme ochutnávky a rozdáváme letáky se seznamem prodejních míst našich produktů.

Máme dlouholeté spolehlivé řidiče, kteří svoji práci vykonávají s radostí a s úctou k zákazníkovi. Připravujeme sezonní letáčky, které jsou ozdobou prodejen.

Kontaktujte nás